Domov > O nás

1. Naša história

Jolly Sunshine Limited sa špecializuje na plastový priemysel už viac ako 10 rokov v Číne. Naše tri hlavné obchodné oblasti sú herné potreby are plastový stacionárny a obalový materiál. Začali sme ako malá prevádzka, ale teraz sme sa stali jedným z popredných dodávateľov v plastikárskom priemysle v Číne.


Dnes je spoločnosť Jolly Sunshine Limited jedným z popredných výrobcov kvalitných plastových predmetov, ako sú: paluba 、 obal na karty 、 album na karty 、 komiksová taška 、 rozdeľovač kariet 、 taška na dokumenty 、 spona na spisy 、 taška na hlavičku OPP 、 vysekávací PP list sheet atď….


2. Naša továreň

Jolly Sunshine Limited sa nachádza v Dongguan Čína. Ako globálny výrobca v oblasti herných potrieb, plastových kancelárskych a baliacich materiálov môžeme poskytnúť komplexné riešenie, ktoré pokrýva dizajnérske suroviny, výrobu a logistiku pre každého zákazníka.

3. Náš Propotrubie
Medzi produkty spoločnosti Jolly Sunshine Limited&# 39 patria:


1, Herné doplnky: Palubná krabica, Obal na karty, Kartový album, Komiksová taška, Stránky rukávov, Oddeľovač kariet, podložky na hranie atď.
2, Plastové kancelárske potreby: priečinok na dokumenty, taška na dokumenty, fotoalbum, stránky albumu, rozširujúci sa súbor, klipový súbor, jasná kniha, rozdeľovač indexov PP, hárok PP atď.
3, obalový materiál: HDPE / LDPE / CPE / PP / CPP / OPP / 100% biologicky odbúrateľná taška, taška na tričko / plochá taška / boxovacie vrece


Dodávame predovšetkým tieto produkty po celom svete širokému spektru spoločností, od veľkých nadnárodných organizácií až po malé individuálne spoločnosti.


4. Aplikácia produktu

Pri obchodovaní s kartovými hrami a stolovými hrami sa hojne používajú herné potreby. Poskytovanie dobrej kvality ochrany kariet.


Plastové písacie potreby sa aplikujú na obchodné operácie kancelárie&# 39 a školské vzdelávanie&# 39.


Obalový materiál sa široko používa v baliacich priestoroch, ktoré zákazníkom poskytujú pohodlnejšiu životnú cestu. S trendmi v ochrane životného prostredia sme vyvinuli 100% biologicky odbúrateľné vrecko z kukuričného škrobu, ktoré je možné spotrebovať na oxid uhličitý a vodu.


5. Náš certifikát
Vždy si myslíme, že úspech našej spoločnosti priamo súvisí s kvalitou ponúkaných produktov. Pokiaľ ide o príslušenstvo ku herným kartám, odovzdali sme certifikát ICTI, ktorý je nevyhnutný pri výrobe komiksov Pokémon. Pokiaľ ide o plastové vrecia, prešli sme SGS, ISO9001-2008, EN13432& ASTMD6400, AS4736 atď.


6. Výrobné zariadenie
Máme profesionálny stroj na výrobu dosiek na výrobu plechu PP / PO / PE / CPP s rôznou hrúbkou, farbou a razbou, vyfukovací stroj na výrobu valcov PP / PO / PE / CPE s rôznou hrúbkou a farbou, aby sa kontrolovali náklady na materiál a kvalita. od začiatku.

Okrem toho existujú vysekávacie stroje na výrobu rôznych tvarov PP listov, medené tlačiarenské stroje na výrobu plastových tašiek a tašiek s hlavičkami OPP. Iný stroj ako kompozitný stroj, rezací stroj, stroj na výrobu tašiek, ultrazvukový stroj môže plne uspokojiť požiadavku objednávky zákazníka.


7. Výrobný trh
Naši zákazníci z domáceho i zahraničného trhu, ktorí sa zaoberajú obalovým priemyslom, kancelárskym / vzdelávacím stacionárnym poľom, oblasťou príslušenstva pre herné karty atď. 70% výrobkov predstavuje predaj v zahraničnom obchode, zatiaľ čo zostatok 30% patrí domácemu trhu.


8. Naša služba

Sme dodávateľom OEM a ODM.


Od predbežnej služby pomáhame zákazníkom rozvíjať ich výrobky, ponúkame užitočné nápady na zlepšenie.


Pokiaľ ide o predaj služby, potvrdíme všetky podrobné požiadavky na položku, zabezpečíme kvalitu produktu. Dlhodobo spolupracujeme s dopravcom, ktorý dokáže poskytovať najhospodárnejšie služby, vitajte na konzultáciách s CIF alebo CFR.


V neposlednom rade: Popredajný servis, budeme sledovať spätnú väzbu od zákazníkov a zisťujeme, či je v ďalšej objednávke potrebné nejaké vylepšenie. Ak by sa vyskytli problémy, podnikli by sme kroky a problém vyriešili včas.